Já 2.0

Cesta k autentickému prostřednictvím sebepoznání a porozumění vnitřnímu a vnějšímu světu

Proč se přihlásit ↓
Proč tento kurz absolvovat?

Cesta k autentickému prostřednictvím sebepoznání, uvědomění a realizace

Jedna ze složek šťastného života je umět být sám/a sebou. Jenže najít se v dnešní době, která oslavuje masky a tzv. copy–paste přístup, bývá téměř nemožné. Stres, který nás obklopuje a obrovské množství možností, které nás paralyzují, vedou ke ztrátě identity – jsme ztracení, jak ve svých hlavách, tak  srdcích.

Tento online kurz vychází z osobních a profesních zkušeností lektora a povede tě krok za krokem k nalezení tvé vnitřní pravdy, životních hodnot a záměrů. Pomůže ti osvojit si praktické nástroje k nalezení cesty k tvému autentickému a mnohem více.

Naším cílem je vybavit tě důležitými dovednostmi pro osobní a profesní rozvoj v 21. století, mezi které patří kreativita, kritické myšlení, emoční a sociální inteligence, leadership nebo schopnost se efektivně prezentovat či komunikovat. To vše dostaneš v balíku několika lekcí, doplněné o praktické rady nebo tipy na knihy, videa, vědecké studie a další zdroje.

Cena od
6990 Kč
7990 Kč
Sleva do 31. 3. 2021
Workshop
Zrušeno z důvodu vládních nařízení
Chci se přihlásit
Jayzk
Formát
Místo
Čeština
1 denní workshop
Opero, Praha
Máte otázky?
Metodika a způsob výuky

Jak to celé probíhá?

Osvojíš si mnoho nástrojů, cvičení a praktických rad vedoucích k dosažení tvých cílů a objevení tvého talentu. Kurz je navržen tak, aby pomohl lidem různých věkových a profesních kategorií. Ať jsi student/ka, profesionál nebo vedeš vlastní business, pomohu ti najít to, co tě naplňuje a dodám ti odvahu udělat první krok.

Výukové materiály

Ke všem kurzům existuje sada materiálů, se kterými budeš pracovat jak na samotném workshopu, tak i potom při tvém dalším developmentu.

Praxe na prvním místě / learning by doing

Součástí výukových materiálů jsou pracovní listy, které je nutné pravidelně vyplňovat či doplňovat. Prvním a nejdůležitějším aspektem celého kurzu je praxe – jinými slovy nezáleží na tom, co se všechno dozvíš, ale jak to celé převedeš do praxe.

Reflexe & feedback

Druhým důležitým aspektem pro úspěch je sebereflexe a umění přijmout feedback, ať už ode mě, nebo Flowberry komunity. V životě každého z nás existuje část naší osobnoti, kterou nevidíme – část, kterou nám ostatní pomohou odhalit formou feedbacku.

Co si z kurzu odnesete?

Od analýzy minulosti a současnosti k definici a realizaci budoucnosti

V průběhu následujících 4 lekcí se s tebou podělím o to nejlepší z oboru behaviorální psychologie, neurovědy a sociologie. Zaměříme se na tvé silné stránky a na to, v čem je tvá přidaná hodnota ovlivňující tebe, tvou rodinu i tvé okolí. Kromě potřebných dovedností tě naučím pracovat se dvěma velmi důležitými aspekty rozvoje – s emocemi a myšlením, za účelem dalšího rozvoje.

Pochopení sebe sama a uvědomnění si vnitřního světa

Transformace začíná uvnitř. Obsahem prvního týdne bude detailní inventura stavu teď a tady, tj. kdo jsem teď a jak jsem se sem dostal. Tohle tě bude bavit, neboť zamíříme do minulosti a budeme hledat věci, které tě bavily nebo situace, kde ses cítil/a dobře. Cílem je pochopení toho, co ti kdysi fungovalo a jak v tom pokračovat dál.

Vnitřní vs. vnější motivátory, blokátory a práce se strachem

Z mnoha studií z oblasti pozitivní psychologie víme, že úspěch bývá dost často otázkou změny mindsetu. Druhý týden bude o souvislosti mezi tím, co naše hlavy vidí a skutečnou realitou. Zapracujeme na odbourání strachu a pochopení rozdílu mezi vnitřní a vnější motivací.

Definice telentu a rozvoj silných stránek

Víš, jak poznáš svůj talent? Poznáš své silné stránky? Pracuješ s nimi? Využíváš je k prospěchu sebe a ostatních? Víš, co znamená talentový pákový efekt? To vše se dozvíš v průběhu třetího týdne kurzu.

Akční rozvojový plán

Jak praví známé japonské přísloví: "Vize bez akce je sněním, akce bez vize je noční můrou.” Ve čtvrtém týdnu spolu projdeme a nastavíme plán vycházející z tvé vize, směřující k naplnění tvého potenciálu a k nalezení tvého autentického .

Co si odnesete?

Praktické výstupy pro každodenní život

Osvojíte si mnoho nástrojů, cvičení a praktických rad vedoucích k dosažení vašich cílů a objevení svého talentu. Kurz je navržen tak, aby pomohl lidem různých věkových a profesních kategorií. Ať jste student/ka, profesionál nebo vedete vlastní business, pomůžeme vám najít to, co vás naplňuje a dodáme vám odvahu udělat první krok.

1. Asking the right questions

Check-in jako způsob jak se odpojit od každodenních problémůDefinice a pochopení vlastních hodnot, postojů, názorů a vzorců chování Definice osobního poslání a záměruAnalýza minulosti a současnostiAudit životních rolíSestavení akčního plánu k naplnění své vizeDefinice své talentové škály a osobnostní testyMentoring a jeho význam pro osobní a profesní rozvojCheck-out (a jak dále praktikovat získané znalosti)

2. Opportunities to identify

Learn simple, practical research methods to gather data, extract the most relevant insights and frame your innovation challenge in a clear and compelling way.

3. Ideation & Concepting

Lead creative processes that harness the power of teams to get beyond the obvious, generate new ideas and create early stage concepts.

4. Business Innovations

How to bring your ideas to life quickly through prototypes. Build, test, iterate and measure your impact to continuously drive toward success.

Kdo by tento kurz měl absolvovat?

Profily absolventů kurzu Já 2.0

Ať jsi profesionál/ka ve svém oboru nebo student/ka, obsah a forma kurzu Já 2.0 jsou navrženy tak, aby ti pomohly najít odpovědi na zásadní životní otázky a stimulovaly tvé myšlení o sobě samém.

Na svých workshopech se potkávám s lidmi různých profilů a věkových kategorií. Všechny ale spojuje vášeň a odhodlání k nalezení cesty ke své autenticitě a naplnění vlastního potenciálu.

Reakce

Názory a feedback učástníků kurzu

"Marv je jeden z nejlepších školitelů, které jsem zažila. Empatický i vůči velmi diverzitní skupině, dokáže udržet energii a pozornost i přes celý den. Díky workshopům, které jsme spolu kdysi zažili, jsem se naučila techniky z Hyper Island, které využívám dodnes. Rozhodně skvělá zkušenost a velké upřímné doporučení."

Pavlína Louženská
Designer of Change / #HolkyzMarketingu Founder
Registrace

Mám zájem a chci se přihlásit

Vážím si tvého zájmu. Toto je nezávazná registrace. Po jejím zaslání se ti ozvu, probereme detaily a registraci spolu dokončíme.

Díky za přihlášku, brzy se Ti ozvu!
Jejda! Při odesílání formuláře došlo k chybě.

Kurzem tě provede

Marv Shamma
MSc. Marv Shamma, M.A., CPT
Learning Experience Designer & Facilitator
Narodil jsem se v Bagdádu, přežil dvě války, zažil otce jako politického vězně a přišel o část rodiny i střechu nad hlavou - z ničeho nic - téměř ze dne na den. Ve věku 12ti let jsem se přestěhoval do Evropy–ČR, kde jsem na pomezí dětství a puberty zápasil s kulturními a společenskými výzvami, zejména ve snaze rychle se adaptovat a porozumět novému mindsetu. Více zde.